Ražotājs: Allied Telesis
Modelis: AT-FS750/28-30
EAN: 0767035203928
Allied Telesis AT-FS750/28-30. Slēdža tips: Vadīts. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Fast Ethernet (10/100), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 26. Adrešu tabulas izmērs: 8000 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 12,8 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE.... Statņa montāža, Formas faktors: 1U
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Allied Telesis AT-FS750/28-30 võrgulüliti Juhitav Fast Ethernet (10/100) 1U Hall | €302.13 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Formas faktors | 1U |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| LED indikatori | |
| Sertifikācija | UL60950-1 2nd edition (UL) FCC/EN55022/CISPR 22 Class A VCCI Class A C-Tick EN60950 (TUV) EN55024 CE Mark CSA / cUL |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Sistēmas notikumu žurnāls | |
| MIB atbalsts | RFC 1213 MIB-II, RFC 1643 Ethernet MIB, RFC 1493 Bridge MIB, RFC 2131 DHCP client, Private Enterprise MIB |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 26 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Fast Ethernet (10/100) |
| Fast Ethernet (kapara) portu skaits | 24 |
| Gigabit Ethernet (copper) pieslēgvietu skaits | 2 |
| Combo SFP portu daudzums | 2 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 8000 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 12,8 Gbit/s |
| Pakešu apstrādes jauda | 9,5 miljons pakešu sekundē |
| Rindu skaits | 4 |
| Jumbo Frames atbalsts | |
| Jumbo rāmji | 10000 |
| Pakešu buferatmiņa | 4,1 MB |
| Protokli | |
| Vadības protokoli | SNMPv1/v2c/v3 |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| 10G atbalsta | |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 10BASE-T, 100BASE-TX, 100BASE-T, 1000BASE-T |
| Pieslēgvietas atspoguļošana | |
| Apraides vētras kontrole | |
| Ātruma limitēšana | |
| Plūsmas kontroles atbalsts | |
| Linka sakopošana | |
| Savienotā koka protokols | |
| Head-of-line (HOL) bloķēšana | |
| Atbalsta VLAN | |
| Virtuālā LAN īpašības | VLAN Identifier ( VLAN ID), Tagged VLAN, Port-based VLAN |
| VLAN skaits | 256 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas barošana iekļauta | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Strāvas patēriņš (maks) | 8,7 W |
| Multiraides funkcijas | |
| Multiraides atbalsts | |
| Filtrētu multicast-daudzadrešu grupu skaits | 256 |
| Drošība | |
| DHCP īpašības | DHCP client |
| piekļuves vadības saraksts (ACL) | |
| Piekļuves kontroles saraksta (ACL) noteikumi | 200 |
| IGMP iejaukšanās | |
| MAC adreses filtrēšana | |
| Autentifikācijas veids | RADIUS |
| Aizsardzība ar paroli | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 802.1x RADIUS, SNMPv3 |
| Autentifikācija | Autentifikācijas uz MAC bāzes, Autentifikācijas uz pieslēgvietas bāzes |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 330 mm |
| Dziļums | 180 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 2,2 kg |
| Darbības rādītāji | |
| Atmiņas tips | DRAM |
| Iekšējā atmiņa | 128 MB |
| Zibatmiņa | 16 MB |
| Programmaparatūra atjauninājama | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Manuāls | |
| Statīva montēšanas piederumi | |