Ražotājs: Allied Telesis
Modelis: 990-004646-50
EAN: 0767035204048
Allied Telesis AT-FS750/52-50. Slēdža tips: Vadīts. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Fast Ethernet (10/100), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 52. Adrešu tabulas izmērs: 16000 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 17,6 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.11d, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ad, IEEE.... Statņa montāža, Formas faktors: 1U
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Allied Telesis AT-FS750/52-50 Juhitav Fast Ethernet (10/100) 1U Hall | €431.64 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Formas faktors | 1U |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Sistēmas notikumu žurnāls | |
| MIB atbalsts | RFC 1213 MIB-II, RFC 1643 Ethernet MIB, RFC 1493 Bridge MIB, RFC 2131 DHCP client, Private Enterprise MIB |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 52 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Fast Ethernet (10/100) |
| Fast Ethernet (kapara) portu skaits | 48 |
| Gigabit Ethernet (copper) pieslēgvietu skaits | 2 |
| Combo SFP portu daudzums | 2 |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 16000 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 17,6 Gbit/s |
| Rindu skaits | 4 |
| Jumbo Frames atbalsts | |
| Pakešu nosūtīšanas ātrums (100 Mbps) | 148800 Paketes sekundē |
| Pakešu nosūtīšanas ātrums (10 Mbps) | 14880 Paketes sekundē |
| Pakešu nosūtīšanas ātrums (1 Gbps) | 1488000 Paketes sekundē |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11d, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| 10G atbalsta | |
| Pieslēgvietas atspoguļošana | |
| Linka sakopošana | |
| Plūsmas kontroles atbalsts | |
| Apraides vētras kontrole | |
| Ātruma limitēšana | |
| Savienotā koka protokols | |
| Head-of-line (HOL) bloķēšana | |
| Virtuālā LAN īpašības | Tagged VLAN, Port-based VLAN |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Strāvas patēriņš (maks) | 13,25 W |
| Multiraides funkcijas | |
| Multiraides atbalsts | |
| Filtrētu multicast-daudzadrešu grupu skaits | 256 |
| Drošība | |
| DHCP īpašības | DHCP client |
| piekļuves vadības saraksts (ACL) | |
| IGMP iejaukšanās | |
| MAC adreses filtrēšana | |
| Autentifikācija | Autentifikācijas uz MAC bāzes |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 410 mm |
| Dziļums | 250 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 3 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |