Ražotājs: Allied Telesis
Modelis: 990-004860-50
EAN: 0767035207544
Allied Telesis AT-GS910/24-50. Slēdža tips: Nepārvaldīts. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 24. Adrešu tabulas izmērs: 8000 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 48 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Nepārvaldīts |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 24 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabit Ethernet (copper) pieslēgvietu skaits | 24 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 8000 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 48 Gbit/s |
| Caurlaide | 35,7 miljons pakešu sekundē |
| Jumbo Frames atbalsts | |
| Pakešu nosūtīšanas ātrums (1 Gbps) | 1488000 Paketes sekundē |
| Pakešu nosūtīšanas ātrums (10 Mbps) | 14880 Paketes sekundē |
| Pakešu nosūtīšanas ātrums (100 Mbps) | 148800 Paketes sekundē |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G atbalsta | |
| Apraides vētras kontrole | |
| Kabeļa garuma noteikšana | |
| Plūsmas kontroles atbalsts | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Strāvas patēriņš (maks) | 17 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 341 mm |
| Dziļums | 210 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 2,1 kg |
| Drošība | |
| Loop aizsardzība | |
| BPDU filtrēšana / aizsardzība | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |