Ražotājs: Allied Telesis
Modelis: 990-005846-60
EAN: 0767035211855
Allied Telesis FS710/16E. Slēdža tips: Nepārvaldīts. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Fast Ethernet (10/100), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 16. Adrešu tabulas izmērs: 8000 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 3,2 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Statņa montāža, Formas faktors: 1U
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Allied Telesis FS710/16E Mittejuhitav Fast Ethernet (10/100) 1U Roheline, Hall | €196.32 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Formas faktors | 1U |
| Produkta krāsa | Zaļš, Pelēks |
| LED indikatori | |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Nepārvaldīts |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 16 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Fast Ethernet (10/100) |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 8000 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 3,2 Gbit/s |
| Caurlaide | 2,38 miljons pakešu sekundē |
| Jumbo Frames atbalsts | |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G atbalsta | |
| Plūsmas kontroles atbalsts | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Strāvas patēriņš (maks) | 4,5 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 210 mm |
| Dziļums | 124 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 820 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 2000 m |