Ražotājs: Allied Telesis
Modelis: AT-FS710/24-50
EAN: 0767035211930
Allied Telesis FS710/24. Slēdža tips: Nepārvaldīts. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Fast Ethernet (10/100), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 24. Pilns duplekss. Adrešu tabulas izmērs: 8000 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 4,8 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Pie sienas piestiprināms, Statņa montāža
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Allied Telesis FS710/24 Mittejuhitav Fast Ethernet (10/100) Hall | €195.63 |
|
www.photopoint.ee |
Lüliti Allied Telesis AT-FS710/24-50 | €272.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Pie sienas piestiprināms | |
| Sertifikācija | FCC 15 B / A, VCCI A, FCC A, EN55032 A, CISPR 32 A, RCM A UL60950-1, CSA C22.2 No.60950-1, EN60950-1(TUV), CE RoHS |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Nepārvaldīts |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 24 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Fast Ethernet (10/100) |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 8000 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 4,8 Gbit/s |
| Caurlaide | 3.57 miljons pakešu sekundē |
| Jumbo Frames atbalsts | |
| Jumbo rāmji | 2000 |
| Pakešu nosūtīšanas ātrums (10 Mbps) | 14880 Paketes sekundē |
| Pakešu nosūtīšanas ātrums (100 Mbps) | 148800 Paketes sekundē |
| Pakešu buferatmiņa | 0,256 MB |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G atbalsta | |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 10BASE-T, 100BASE-TX |
| Pilns duplekss | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Plūsmas kontroles atbalsts | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Strāvas patēriņš (maks) | 5,3 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 2000 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 305 mm |
| Dziļums | 180 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 1,6 kg |
| Drošība | |
| BPDU filtrēšana / aizsardzība | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |