Ražotājs: Allied Telesis
Modelis: AT-GS910/16-10
EAN: 0767035207483
Allied Telesis GS910/16. Slēdža tips: Nepārvaldīts. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 16. Pilns duplekss. Adrešu tabulas izmērs: 8000 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 32 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | Nē |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| LED indikatori | Jā |
| Drošība | UL60950-1, 2nd Edition, CSA C22.2 No.60950-1-07, 2nd Edition, IEC60950-1(UL-EU, UL-CB) |
| Sertifikācija | EAC, EN55024, ICES Class A, VCCI Class A, FCC Class A, RCM, CE, EN55022, CISPR 55022 |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Nepārvaldīts |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 16 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabit Ethernet (copper) pieslēgvietu skaits | 16 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nē |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 8000 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 32 Gbit/s |
| Caurlaide | 23,8 miljons pakešu sekundē |
| Jumbo Frames atbalsts | Jā |
| Jumbo rāmji | 10000 |
| Pakešu nosūtīšanas ātrums (1 Gbps) | 1488000 Paketes sekundē |
| Pakešu nosūtīšanas ātrums (10 Mbps) | 14880 Paketes sekundē |
| Pakešu nosūtīšanas ātrums (100 Mbps) | 148800 Paketes sekundē |
| Pakešu buferatmiņa | 0,524 MB |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Pilns duplekss | Jā |
| Apraides vētras kontrole | Jā |
| Auto MDI/MDI-X | Jā |
| Automātiska vienošanās | Jā |
| Kabeļa garuma noteikšana | Jā |
| Plūsmas kontroles atbalsts | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Ieejas strāva | 0.3 A |
| Strāvas patēriņš (maks) | 12 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 263 mm |
| Dziļums | 179 mm |
| Augstums | 38 mm |
| Svars | 1,5 kg |
| Drošība | |
| BPDU tunelēšana | Jā |
| Loop aizsardzība | Jā |
| Drošības algoritma atbalstīts | EAP |