Ražotājs: Allied Telesis
Modelis: AT-GS920/8-30
EAN: 0767035210827
Allied Telesis GS920/8. Slēdža tips: Vadīts. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 8. Adrešu tabulas izmērs: 4000 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 16 Gbit/s. Pie sienas piestiprināms, Statņa montāža, Formas faktors: 1U
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Allied Telesis GS920/8 Juhitav Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Hall | €288.05 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Sakraujams | |
| Formas faktors | 1U |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| LED indikatori | |
| Pie sienas piestiprināms | |
| Sertifikācija | EN55024, ICES Class A, VCCI Class A, FCC Class A, EN55032:2012 Class A, CISPR 32 Class A, CE, RoHS |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 4000 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 16 Gbit/s |
| Jumbo Frames atbalsts | |
| Jumbo rāmji | 9216 |
| Pakešu buferatmiņa | 0,192 MB |
| Tīklošana | |
| 10G atbalsta | |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 10BASE-T, 100BASE-T, 1000BASE-T |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Plūsmas kontroles atbalsts | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas barošana iekļauta | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Ieejas strāva | 0.2 A |
| Strāvas patēriņš (maks) | 4,5 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 210 mm |
| Dziļums | 121 mm |
| Augstums | 38 mm |
| Svars | 800 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 2000 m |