Ražotājs: DELL
Modelis: 210-ALSY
EAN: 5397184074480
DELL S-Series S4128F-ON Pārvaldāms L2/L3 Ne, 1U tīkla slēdzis ir izstrādāts, lai nodrošinātu augstas veiktspējas un uzticamu savienojamību uzņēmumu tīklošanas vidēs. Ar savu eleganto 1U formu, slēdzis var viegli tikt uzstādīts skapī efektīvai vietas izmantošanai.
Slēdzis ir RoHS sertificēts, nodrošinot to, ka tas atbilst nepieciešamajiem vides standartiem. To arī aprīko ar UL/CSA 60950-L otrās izdevuma, EN 60950-1 otrās izdevuma un IEC 60950-1 otrās izdevuma drošības sertifikātiem, nodrošinot lietotājiem maksimālu drošību. Papildus drošības sertifikātiem ietilpst arī EN 60825-1 un EN 60825-2 sertifikāti attiecībā uz lāzera produktiem, kā arī FDA Regula 21 CFR 1040.10 un 1040.11.
Ar atbalstu virtuālajiem LAN un 10G savienojamību, šis slēdzis ļauj veikt efektīvu un drošu tīkla segmentāciju, tādējādi padarot to ideālu uzņēmumu vidēm. Slēdzis atbalsta arī iezīmētos virtuālos LAN, ļaujot ieviest specifiskas virtuālā LAN funkcijas, lai uzlabotu tīkla pārvaldību.
Strādājot gan 2. līmeņā, gan 3. līmenī, šis pārvaldāmais slēdzis piedāvā paplašinātas tīkla pārvaldes iespējas. Tas atbalsta pakalpojumu kvalitāti (QoS), lai prioritizētu tīkla datplūsmu un nodrošinātu kritisko lietojumprogrammu nepieciešamo joslu. Slēdzi var viegli konfigurēt, izmantojot komandrindas interfeisu (CLI), kas nodrošina elastību un pielāgošanas iespējas.
DELL S-Series S4128F-ON Pārvaldāmais L2/L3 Ne, 1U slēdzis neatbalsta pamata RJ-45 Ethernet slēdžošanas portus, bet tas piedāvā daudz iespēju savienojamībai ar 28 SFP+ moduļa slotiem un 2 QSFP+ moduļa slotiem. Tas ļauj nodrošināt ātrgaitas savienojamību un viegli paplašināt tīklu pēc vajadzības.
Kopumā DELL S-Series S4128F-ON Pārvaldāmais L2/L3 Ne, 1U tīkla slēdzis ir uzticama un efektīva risinājums uzņēmumiem, kuri vēlas uzlabot tīkla veiktspēju un mērogojamību.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
DELL S-Series S4128F-ON Juhitav L2/L3 Mitte ühtegi 1U | €12998.55 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Sakraujams | |
| Formas faktors | 1U |
| Drošība | UL/CSA 60950-L Second Edition, EN 60950-1 Second Edition, IEC 60950-1 Second Edition Including all National Deviations and Group Differences, EN 60825-1 Safety of Laser Products Part1: Equipment Classification Requirements and User’s Guide, EN 60825-2 Safety of Laser Products Part 2: Safety of Optical Fibre Communications Systems, FDA Regulation 21 CFR 1040.10 and 1040.11 |
| Sertifikācija | RoHS |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Slēdža līmenis | L2/L3 |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Konfigurācijas atrašanās vietas iestatījumi (CLI) | |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Nav |
| SFP+ moduļa slotu skaits | 28 |
| QSFP+ moduļa slotu daudzums | 2 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3 |
| 10G atbalsta | |
| Atbalsta VLAN | |
| Virtuālā LAN īpašības | Tagged VLAN |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Multiraides funkcijas | |
| Multiraides atbalsts | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 45 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 85 % |
| Protokli | |
| GARP VLAN Reģistrācijas protokols (GVRP) | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 8,92 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |