Ražotājs: DELL
Modelis: 210-ALSI
EAN: 5397184219645
DELL S-Series S4148F-ON. Slēdža tips: Vadīts, Slēdža līmenis: L2/L3. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Nav, USB 2.0 pieslēgvietu skaits: 1, Konsoles pieslēgvieta: RJ-45/Micro-USB. Adrešu tabulas izmērs: 272000 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 1760 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.3. Saspraudnis: AC barošanas spraudnis. Statņa montāža, Formas faktors: 1U
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
Dell ProSupport Plus S4148F-ON - Switch - L3 | €6617.55 |
|
mts.ee |
DELL S-Series S4148F-ON Juhitav L2/L3 Mitte ühtegi 1U Must | €10188.81 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | Jā |
| Formas faktors | 1U |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ventilācijas sistēmas | Gaisa plūsma no priekšpuses uz aizmuguri |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Slēdža līmenis | L2/L3 |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | Jā |
| Konfigurācijas atrašanās vietas iestatījumi (CLI) | Jā |
| MIB atbalsts | IP MIB, IP Forward MIB, Host Resources MIB, IF MIB, LLDP MIB, Entity MIB, LAG MIB, Dell-Vendor MIB, TCP MIB, UDP MIB, SNMPv2 MIB |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Nav |
| Gigabit Ethernet (copper) pieslēgvietu skaits | 1 |
| SFP+ moduļa slotu skaits | 48 |
| QSFP+ moduļa slotu daudzums | 2 |
| Konsoles pieslēgvieta | RJ-45/Micro-USB |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Saspraudnis | AC barošanas spraudnis |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nē |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 272000 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 1760 Gbit/s |
| Caurlaide | 1320 miljons pakešu sekundē |
| Jumbo Frames atbalsts | Jā |
| Jumbo rāmji | 9416 |
| Pakešu buferatmiņa | 12 MB |
| Protokli | |
| Vadības protokoli | CLI, SNMP, REST, API’s |
| GARP VLAN Reģistrācijas protokols (GVRP) | Jā |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3 |
| 10G atbalsta | Jā |
| Plūsmas kontroles atbalsts | Jā |
| Linka sakopošana | Jā |
| Atbalsta VLAN | Jā |
| Virtuālā LAN īpašības | Tagged VLAN |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas barošana iekļauta | Jā |
| Barošanas avotu skaits | 2 |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Enerģija patēriņš | 200 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 370 W |
| Multiraides funkcijas | |
| Multiraides atbalsts | Jā |
| Darbības rādītāji | |
| Iebūvētais procesors | Jā |
| Iekšējā atmiņa | 4000 MB |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 45 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 65 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 85 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 431 mm |
| Dziļums | 457 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 9,46 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |