Ražotājs: Lenovo
Modelis: 7159BAX
EAN: 0889488024094
Lenovo RackSwitch G7028. Slēdža tips: Vadīts, Slēdža līmenis: L2. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 24, USB 2.0 pieslēgvietu skaits: 1, Konsoles pieslēgvieta: RJ-45. Adrešu tabulas izmērs: 8000 ieraksti. Tīkla standarts: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE.... Saspraudnis: AC barošanas spraudnis. Statņa montāža, Formas faktors: 1U
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
LENOVO RACK SWITCH G7028 24x10/100/1000+4x1 GIGABIT | €715.13 |
|
mts.ee |
Lenovo RackSwitch G7028 Juhitav L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Must | €1765.58 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Formas faktors | 1U |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | |
| Ventilatoru skaits | 3 ventilators/ ventilatori |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Slēdža līmenis | L2 |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 24 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP+ moduļa slotu skaits | 4 |
| Konsoles pieslēgvieta | RJ-45 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Saspraudnis | AC barošanas spraudnis |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 8000 ieraksti |
| Caurlaide | 128000 miljons pakešu sekundē |
| Protokli | |
| Vadības protokoli | isCLI; SNMP v1/v3 |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| 10G atbalsta | |
| Pieslēgvietas atspoguļošana | |
| Savienotā koka protokols | |
| Linka sakopošana | |
| Atbalsta VLAN | |
| VLAN skaits | 4095 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas barošana iekļauta | |
| Barošanas avotu skaits | 1 |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Enerģija patēriņš | 90 W |
| Optiskā šķiedra | |
| Šķiedras ethernet kabeļu tehnoloģija | 10GBASE-LR, 10GBASE-SR |
| Multiraides funkcijas | |
| Multiraides atbalsts | |
| Drošība | |
| piekļuves vadības saraksts (ACL) | |
| Drošības algoritma atbalstīts | SSH |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 440 mm |
| Dziļums | 382 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 5,3 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Darbības rādītāji | |
| Trokšņu līmenis | 65 dB |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 128407 h |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |