Ražotājs: Linksys
Modelis: LGS124P-EU
EAN: 0745883632374
Linksys LGS124P. Slēdža tips: Nepārvaldīts, Slēdža līmenis: L2. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 24. Adrešu tabulas izmērs: 8000 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 48 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u. Power over Ethernet (PoE). Statņa montāža, Formas faktors: 1U
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Linksys LGS124P Mittejuhitav Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet tugi 1U Must | €292.98 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | Jā |
| Formas faktors | 1U |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| LED indikatori | Aktivitāte, Link, PoE, Ātrums |
| Ventilatoru skaits | 1 ventilators/ ventilatori |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | FCC Class A, CE, UL, CB |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Nepārvaldīts |
| Slēdža līmenis | L2 |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | Jā |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 24 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabit Ethernet (copper) pieslēgvietu skaits | 24 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jā |
| Power over Ethernet (PoE+) pieslēgvietu skaits | 12 |
| Kopējais Power over Ethernet (PoE) budžets | 120 W |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 8000 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 48 Gbit/s |
| Pakešu apstrādes jauda | 1,488 miljons pakešu sekundē |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u |
| 10G atbalsta | Nē |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 10BASE-T, 100BASE-T, 1000BASE-T |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,1000,100 Mbit/s |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | AC |
| Strāvas barošana iekļauta | Jā |
| Barošanas avotu skaits | 1 |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 110 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Enerģija patēriņš | 17,65 W |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Iepakojuma platums | 513,1 mm |
| Iepakojuma dziļums | 99,1 mm |
| Iepakojuma augstums | 315 mm |
| Iepakojuma svars | 3,78 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 197,1 mm |
| Dziļums | 433,8 mm |
| Augstums | 43,7 mm |
| Svars | 3,52 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 528,3 mm |
| Kastes garums (Master) | 508 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 342,9 mm |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Kastes svars (Master) | 20,5 kg |
| Daudzums Master kastē | 5 pcs |