Ražotājs: Allied Telesis
Modelis: AT-SPBD40DUAL-14
EAN: 0767035198149
Allied Telesis AT-SPBD40DUAL-14. SFP veids raiduztvērēja veids: Optiskā škiedra, Maksimālais datu pārraides ātrums: 1000 Mbit/s, Interfeisa tips: SFP. Produkta krāsa: Metālisks. Iekļauto produktu skaits: 1 pcs. RX jutība: -23 dB
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Allied Telesis AT-SPBD40DUAL-14 transiiverimoodul Valgusjuhe 1000 Mbit/s SFP | €1430.10 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| SFP veids raiduztvērēja veids | Optiskā škiedra |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 1000 Mbit/s |
| Interfeisa tips | SFP |
| Tiek atbalstīta viena režīma optiskā šķiedra (SMF) | |
| Optiskās šķiedras konektors | LC |
| Maksimālais pārskaitījums attālums | 40000 m |
| Tx viļņa garums (max) | 1490 nm |
| RX viļņa garums (max) | 1310 nm |
| Tx jauda (min) | -3 decibeli uz milivatu |
| Tx jauda (maks) | 2 decibeli uz milivatu |
| Saiknes budžets | 20 dB |
| Abpusējās drukāšanas sistēma | Pilns |
| Digitāls diagnostikas monitorings (DDM) | |
| Šķiedras kanāla pieslēgvieta | 2 |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Metālisks |
| Plug and Play | |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 185 °F |
| Papildus informācija | |
| RX jutība | -23 dB |