Ražotājs: ATEN
Modelis: 2A-141G
EAN: 0672792011450
ATEN 2A-141G. SFP veids raiduztvērēja veids: Optiskā škiedra, Maksimālais datu pārraides ātrums: 10000 Mbit/s, Interfeisa tips: SFP+. Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds. Platums: 14,6 mm, Dziļums: 55,9 mm, Augstums: 13 mm. Iekļauto produktu skaits: 2 pcs, Iepakojuma platums: 42 mm, Iepakojuma dziļums: 124 mm. Galvenās kārbas neto svars: 440 g, Oriģinālās kastes platums: 237 mm, Kastes garums (Master): 288 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ATEN 2A-141G transiiverimoodul Valgusjuhe 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm | €276.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| SFP veids raiduztvērēja veids | Optiskā škiedra |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 10000 Mbit/s |
| Interfeisa tips | SFP+ |
| Tiek atbalstīta multirežīmu optiskā šķiedra (MMF) | |
| Maksimālais pārskaitījums attālums | 300 m |
| Viļņa garums | 850 nm |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3ae |
| Digitāls diagnostikas monitorings (DDM) | |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Hot-Plug atbalsts | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iekļauto produktu skaits | 2 pcs |
| Iepakojuma platums | 42 mm |
| Iepakojuma dziļums | 124 mm |
| Iepakojuma augstums | 129 mm |
| Iepakojuma svars | 85 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 14,6 mm |
| Dziļums | 55,9 mm |
| Augstums | 13 mm |
| Svars | 44 g |
| Loģistiskie dati | |
| Galvenās kārbas neto svars | 440 g |
| Oriģinālās kastes platums | 237 mm |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85369010 |
| Kastes garums (Master) | 288 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 157 mm |
| Kastes svars (Master) | 1,27 kg |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |