Ražotājs: D-Link
Modelis: DEM-310GT/10
EAN: 0790069471605
D-Link DEM-310GT. SFP veids raiduztvērēja veids: Varš, Maksimālais datu pārraides ātrums: 1000 Mbit/s, Interfeisa tips: SFP. Produkta krāsa: Melns, Nerūsējošs tērauds, Formas faktors: SFP, Sertifikācija: FCC Class B, ICES-003 Class B, CE Class B, VCCI Class B, FDA/CDRH, TUV, cUL. Ieejas spriegums: 3.3 V, Maksimālā strāva: 0,3 A. Platums: 13,4 mm, Dziļums: 56,4 mm, Augstums: 10,3 mm. Iekļauto produktu skaits: 10 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all - | €307.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| SFP veids raiduztvērēja veids | Varš |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 1000 Mbit/s |
| Interfeisa tips | SFP |
| Tiek atbalstīta viena režīma optiskā šķiedra (SMF) | Jā |
| Tiek atbalstīta multirežīmu optiskā šķiedra (MMF) | Jā |
| Optiskās šķiedras konektors | LC |
| Atbalstītie šķiedras kabeļa diametri | 9/125 µm |
| Maksimālais pārskaitījums attālums | 10000 m |
| Viļņa garums | 1310 nm |
| Tx jauda (min) | -21 decibeli uz milivatu |
| Tx jauda (maks) | -3 decibeli uz milivatu |
| Rx jauda (maks.) | -3 decibeli uz milivatu |
| Saiknes budžets | 11,5 dB |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Šķiedras ethernet kabeļu tehnoloģija | 1000BASE |
| Abpusējās drukāšanas sistēma | Pilns |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns, Nerūsējošs tērauds |
| Formas faktors | SFP |
| Hot-Plug atbalsts | Jā |
| Sertifikācija | FCC Class B, ICES-003 Class B, CE Class B, VCCI Class B, FDA/CDRH, TUV, cUL |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iekļauto produktu skaits | 10 pcs |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Maksimālā darbības temperatūra | 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas spriegums | 3.3 V |
| Maksimālā strāva | 0,3 A |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 13,4 mm |
| Dziļums | 56,4 mm |
| Augstums | 10,3 mm |
| Svars | 16,5 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Ilgtspējas atbilstība | Jā |
| Papildus informācija | |
| RX jutība | -21 dB |