Ražotājs: StarTech.com
Modelis: 40G-QSFP-LR4-ST
EAN: 0065030885577
StarTech.com 40G-QSFP-LR4-ST. SFP veids raiduztvērēja veids: Optiskā škiedra, Maksimālais datu pārraides ātrums: 40000 Mbit/s, Interfeisa tips: SFP+. Produkta krāsa: Sudrabs, Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF): 95832027 h, Zīmolu saderība: Brocade. Enerģija patēriņš: 1,3 W. Platums: 122 mm, Dziļums: 18,3 mm, Augstums: 8,5 mm. Iekļauto produktu skaits: 1 pcs, Iepakojuma platums: 90 mm, Iepakojuma dziļums: 115 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
StarTech.com 40G-QSFP-LR4-ST transiiverimoodul Valgusjuhe 40000 Mbit/s SFP+ 1330 nm | €1855.66 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| SFP veids raiduztvērēja veids | Optiskā škiedra |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 40000 Mbit/s |
| Interfeisa tips | SFP+ |
| Tiek atbalstīta viena režīma optiskā šķiedra (SMF) | Jā |
| Tiek atbalstīta multirežīmu optiskā šķiedra (MMF) | Nē |
| Optiskās šķiedras konektors | MPO |
| SFP raiduztvērēja standarts | LR4 |
| Maksimālais pārskaitījums attālums | 10000 m |
| Viļņa garums | 1330 nm |
| Šķiedras ethernet kabeļu tehnoloģija | 40GBASE |
| Digitāls diagnostikas monitorings (DDM) | Jā |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Karstā pārnese (hot-swap) | Jā |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 95832027 h |
| Zīmolu saderība | Brocade |
| Savienojamie produkti | 40G-QSFP-LR4 |
| Sertifikācija | CE, FCC, UR |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 90 mm |
| Iepakojuma dziļums | 115 mm |
| Iepakojuma augstums | 31 mm |
| Iepakojuma svars | 50 g |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 122 mm |
| Dziļums | 18,3 mm |
| Augstums | 8,5 mm |
| Svars | 49 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 1,3 W |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 90 mm |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85369010 |
| Kastes garums (Master) | 115 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 31 mm |
| Daudzums Master kastē | 1 pcs |