Ražotājs: StarTech.com
Modelis: JD094B-BX60-U-ST
EAN: 0065030886291
StarTech.com JD094B-BX60-U-ST. SFP veids raiduztvērēja veids: Optiskā škiedra, Maksimālais datu pārraides ātrums: 10000 Mbit/s, Interfeisa tips: SFP+. Produkta krāsa: Sudrabs, Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF): 646156559 h, Zīmolu saderība: HP. Platums: 58,4 mm, Dziļums: 13,9 mm, Augstums: 12,6 mm. Iekļauto produktu skaits: 1 pcs, Iepakojuma platums: 90 mm, Iepakojuma dziļums: 115 mm. Oriģinālās kastes platums: 90 mm, Kastes garums (Master): 115 mm, Oriģinālās kastes augstums: 31 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
StarTech.com JD094B-BX60-U-ST transiiverimoodul Valgusjuhe 10000 Mbit/s SFP+ | €1271.73 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| SFP veids raiduztvērēja veids | Optiskā škiedra |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 10000 Mbit/s |
| Interfeisa tips | SFP+ |
| Tiek atbalstīta viena režīma optiskā šķiedra (SMF) | |
| Tiek atbalstīta multirežīmu optiskā šķiedra (MMF) | |
| Optiskās šķiedras konektors | LC |
| SFP raiduztvērēja standarts | BX |
| Maksimālais pārskaitījums attālums | 60000 m |
| Tx viļņa garums (max) | 1270 nm |
| RX viļņa garums (max) | 1330 nm |
| Digitāls diagnostikas monitorings (DDM) | |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 646156559 h |
| Zīmolu saderība | HP |
| Savienojamie produkti | JD094B |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 90 mm |
| Iepakojuma dziļums | 115 mm |
| Iepakojuma augstums | 31 mm |
| Iepakojuma svars | 50 g |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 58,4 mm |
| Dziļums | 13,9 mm |
| Augstums | 12,6 mm |
| Svars | 24 g |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 90 mm |
| Kastes garums (Master) | 115 mm |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85369010 |
| Oriģinālās kastes augstums | 31 mm |
| Daudzums Master kastē | 1 pcs |