Ražotājs: Lenovo
Modelis: 4X30L79917
EAN: 0190725476898
Lenovo 4X30L79917. Tastatūras formas standarts: Pilns izmērs (100%). Tastatūras veids: Taisni. Savienojamības tehnoloģija: Vadu, Ierīces interfeiss: USB, Klaviatūras taustiņu slēdzis: Membrānas klaviatūra, Ieteicamais pielietojums: Birojs. Produkta krāsa: Melns. Pele iekļauta
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 4X30L79917 klaviatuur Hiir kaasa arvatud USB Prantsuse, Saksa keel, Šveitsi Must | €69.24 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Pele | |
| Pele iekļauta | |
| Formas faktors | Labā roka |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optisks |
| Kustības izšķirtspēja | 1000 DPI |
| Pogu skaits | 3 |
| Rullējamais ritentiņš | |
| Ritināšanas veids | Ritenis |
| Ritināšanas virzieni | Vertikāls |
| Ritināšanas riteņu skaits | 1 |
| Tastatūra | |
| Ieteicamais pielietojums | Birojs |
| Ierīces interfeiss | USB |
| Klaviatūras taustiņu slēdzis | Membrānas klaviatūra |
| Tastatūras valoda | Franču, Vācu, Swiss |
| Rādītājierīce | |
| Tastatūras formas standarts | Pilns izmērs (100%) |
| Cipartastatūra | |
| Karstie taustiņi | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| USB centrmezgls | |
| Mērķis, rezultāts | PC/serveris |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Klusie taustiņi | |
| Dizains | |
| Displeja fona gaisma | |
| Tastatūras veids | Taisni |
| Rokas locītavas atslogotājs | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| LED indikatori | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | USB |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Tastatūras svars | 570 g |
| Peles svars | 69 g |
| Īpašības | |
| Plug and Play | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84716060 |