Ražotājs: Logitech
Modelis: 920-002485
EAN: 5099206020696
Logitech K120 vadu tastatūra ir ticams un efektīvs risinājums jūsu rakstīšanas vajadzībām. Ar izturīgo dizainu un ērtu USB savienojamību šī tastatūra ir ideāli piemērota gan mājas, gan biroja lietošanai.
Tastatūras izkārtojumā ir QWERTZ rakstzīmju kārtojums un atbilstība čehu valodai, nodrošinot bezpiecīgu un precīzu rakstīšanu ar minimāliem pūliņiem. Vadamā savienojamības tehnoloģija garantē stabilu un reaģējošu savienojumu, ļaujot jums koncentrēties uz darbu bez traucējumiem.
Dizaina ziņā šī tastatūra lepojas ar eleganto melno krāsu, kas harmoniski iederas jebkurā darba vietā. Kompakta izmēra dēļ to viegli var novietot uz jūsu galda, savukārt ērtie taustiņi nodrošina patīkamu rakstīšanas pieredzi.
Turklāt Logitech K120 vadu tastatūra atbilst dažādu operētājsistēmu prasībām. Neatkarīgi no tā, vai lietojat Linux 2.6+, Microsoft Windows XP, Windows Vista vai Windows 7, šī tastatūra bez problēmām integrēsies jūsu sistēmā.
Attiecībā uz iepakojumu, Logitech K120 ir viegls ar svaru 756.5 grami. Iepakojuma izmēri 468.3 mm (dziļums), 184.2 mm (augstums) un 28.6 mm (platums) nodrošina drošu un ērtu transportēšanu.
Turklāt šī tastatūra neatbalsta peles iekļaušanu, ļaujot jums izvēlēties atsevišķu peli, kas atbilst jūsu vēlmēm. Tās vispusīgums attiecas arī uz sistēmas prasībām, jo tā atbalsta Windows 10 un Windows 11 operētājsistēmas, padarot to saderīgu ar jaunāko tehnoloģiju.
Kopsavilkumā Logitech K120 vadu tastatūra ir ticams un bagātīgs risinājums tiem, kuri vēlas augstas kvalitātes tastatūru savām rakstīšanas vajadzībām. Ar tās izturīgo konstrukciju, ērtajiem taustiņiem un saderību ar vairākām operētājsistēmām, šī tastatūra noteikti uzlabos jūsu produktivitāti un efektivitāti.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
nopirkt.lv |
Logitech K120 Corded Keyboard 2375230 | €20.96 |
|
www.pc21.fr |
LOGITECH K120 | €37.26 |
|
mts.ee |
Logitech K120 Corded Keyboard klaviatuur USB QWERTZ Tšehhi Must | €55.24 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Pele | |
| Pele iekļauta | Nē |
| Tastatūra | |
| Ierīces interfeiss | USB |
| Tastatūras izkārtojums | QWERTZ |
| Tastatūras valoda | Čehu |
| Cipartastatūra | Jā |
| Tastatūras taustiņu ekspluatācijas ilgums | 10 milijons zīmes |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Izturība pret izšļakstījumiem līdz | 60 ml |
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1,5 m |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Aizsardzības īpašības | Noturība pret šļakstiem |
| LED indikatori | Jā |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Nē |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Tastatūras dimensijas (WxDxH) | 155 x 450 x 23,5 mm |
| Tastatūras svars | 550 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84716060 |
| Oriģinālās kastes platums | 162 mm |
| Kastes garums (Master) | 486 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 402 mm |
| Kastes svars (Master) | 8,32 kg |
| Papildus informācija | |
| Iekšējs | Nē |
| Saderīgās operētājsistēmas | Linux 2.6+, Microsoft Windows XP, Windows Vista, Windows 7 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 28,6 mm |
| Iepakojuma dziļums | 468,3 mm |
| Iepakojuma augstums | 184,2 mm |
| Iepakojuma svars | 756,5 g |