Ražotājs: Logitech
Modelis: 920-009841
EAN: 5099206092136
Logitech MX Keys f/ Mac. Tastatūras formas standarts: Pilns izmērs (100%). Tastatūras veids: Taisni. Ierīces interfeiss: RF bezvadu sakari + Bluetooth, Tastatūras izkārtojums: QWERTY, Ieteicamais pielietojums: Birojs. Produkta krāsa: Pelēks
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Logitech MX Keys f/ Mac klaviatuur RF juhtmeta ühendus + Bluetooth QWERTY Itaalia Hall | €161.28 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Pele | |
| Pele iekļauta | Nē |
| Tastatūra | |
| Ieteicamais pielietojums | Birojs |
| Ierīces interfeiss | RF bezvadu sakari + Bluetooth |
| Tastatūras izkārtojums | QWERTY |
| Tastatūras valoda | Itāļu |
| Rādītājierīce | Nē |
| Tastatūras formas standarts | Pilns izmērs (100%) |
| Cipartastatūra | Jā |
| Vairāku ierīču atbalsts | Jā |
| Frekvences josla | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Jā |
| Integrēts on/off slēdzis | Jā |
| Dizains | |
| Displeja fona gaisma | Jā |
| Pretgaismas krāsa | Balts |
| Regulējams apgaismojums | Jā |
| Tastatūras veids | Taisni |
| Rokas locītavas atslogotājs | Nē |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Īpašības | |
| Bezvadu rūtera amplitūda | 10 m |
| Informācija par iepakojumu | |
| Uztvērējs komplektā | Jā |
| Bezvadu uztvērēja interfeiss | USB Type-A |
| Uztvērēja veids | Unifying receiver |
| Uztvērēja dimensijas (W x D x H) | 14,4 x 6,6 x 18,4 mm |
| Uztvērēja svars | 2 g |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 147,5 mm |
| Iepakojuma dziļums | 450,5 mm |
| Iepakojuma augstums | 39,5 mm |
| Iepakojuma svars | 1,15 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Baterija |
| Tastatūras bateriju veids | Iebūvēta baterija |
| Bateriju (tastatūras) skaits | 1 |
| Baterijas tehnoloģija | Litija polimērs (LiPo) |
| Baterijas performance | 1500 mAh |
| Akumulatora jauda | 5,55 vatstunda |
| Atkārtoti uzlādējams | Jā |
| Uzlādes avots | USB Veids-C |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 1 |
| Sistēmas prasības | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Jā |
| Atbalstītās mobilās operētājsistēmas | iPadOS |
| Svars&dimensijas | |
| Tastatūras dimensijas (WxDxH) | 430,2 x 131,6 x 20,5 mm |
| Tastatūras svars | 810 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84716060 |
| Oriģinālās kastes platums | 169 mm |
| Kastes garums (Master) | 459 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 163 mm |
| Kastes svars (Master) | 4,91 kg |