Ražotājs: Chief
Modelis: RMT3
EAN: 0841872176673
Chief RMT3. Maksimālais svars (tilpums): 56,7 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 81,3 cm (32"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 165,1 cm (65"), Montāžas saskarnes saderība (max): 508 x 450 mm. Slīpuma leņķis: -12 - 0°. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Chief RMT3 telerikinnitus 165,1 cm (65") Must | €135.13 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 56,7 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 81,3 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 165,1 cm |
| Uzstādīšanas tips | Siena |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 508 x 450 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sertifikācija | TUV, UL Listed |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulējuma veids | Manuāls |
| Slīpuma regulēšana | |
| Slīpuma leņķis | -12 - 0 ° |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 559 mm |
| Dziļums (min) | 5,1 cm |
| Dziļums (max) | 5,1 cm |
| Augstums | 487 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums iepakojumā | 1 pāris(-i) |
| Iepakojuma svars | 6,6 kg |