| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Samsung VG-SESB11K 165,1 cm (65") Must | €178.12 |
|
www.ox.ee |
Samsung Studio Stand | €201.00 |
|
www.ox.ee |
Samsung VG-SESB11K 165.1 cm (65") Black | €282.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 127 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 165,1 cm |
| Uzstādīšanas tips | Grīda |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 914 mm |
| Dziļums (min) | 14,5 cm |
| Dziļums (max) | 41,4 cm |
| Augstums | 414 mm |
| Svars | 4,7 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums iepakojumā | 1 pāris(-i) |
| Iepakojuma svars | 6,3 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |