Ražotājs: Epson
Modelis: C13T03A14020
EAN: 8715946666365
Epson C13T03A14020 tinte kārtridžs ir oriģināla un augsta (XL) produktivitātes kārtridžs, kas paredzēts, lai sniegtu jums augstas kvalitātes melnās krāsas drukāšanas iespējas. Tā satur 8,9 ml melnās tintes un ir piemērots lieliem drukas darbiem. Kārtridžs ir saderīgs ar dažādiem Epson printeriem, ieskaitot Expression Home XP-2100, XP-2105, XP-3100, XP-3105, XP-4100, XP-4105, WorkForce WF-2850DWF, WF-2835DWF, WF-2830DWF un WF-2810DWF.
Kārtridža oriģinālums nodrošina jums uzticamību un labu veiktspēju. Izcelsmes valsts ir Apvienotā Karaliste, kas garantē kvalitātes produktu, kas izgatavots, ievērojot stingrus standartus. Kārtridžam ir blistera iepakojuma tips ar svaru 46 g. Galvenā (ārējā) kaste ir 146 mm augsta, 102 mm plata un 260 mm gara, ar brutto svaru 456 g un tā var uzglabāt 10 kārtridžus katrā kastē. Minimālais pasūtījuma daudzums ir 10 kārtridži.
Šis kārtridžs ir piemērots lielām drukas operācijām ar 3400 produktiem uz paletes. Katrā palešu slānī var ievietot līdz 340 kārtridžiem, un kārtā ietilpst 10 kārtridži. Kārtridža tehnikas detaļas ietver galvenās (ārējās) kastes GTIN (EAN/UPC) kodu 8715946674018.
Tas ir ideāls produkts lieliem uzņēmumiem un individuāliem lietotājiem, kuri meklē kvalitatīvu un uzticamu tinte kārtridžu, kas būs saderīgs ar dažādiem Epson printeriem, nodrošinot optimālu drukas rezultātu katru reizi.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Epson Singlepack Black 603XL Ink | €37.03 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Oriģināls |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Zīmolu saderība | Epson |
| Savietojamība | Expression Home XP-2100, XP-2105, XP-3100, XP-3105, XP-4100, XP-4105, WorkForce WF-2850DWF, WF-2835DWF, WF-2830DWF, WF-2810DWF |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Melnās tintes kasetņu skaits | 1 |
| Melnās tintes tilpums | 8,9 ml |
| Tintes kārtridža tips | Augsta (XL) produktivitāte |
| OEM kods | C13T03A14020 |
| Izcelsmes valsts | Apvienotā Karaliste |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 3400 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 102 mm |
| Kastes garums (Master) | 260 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 146 mm |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |
| Kastes svars (Master) | 456 g |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 3400 pcs |
| Daudzums kārtā | 340 pcs |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 340 pcs |
| Minimālais pasūtījums | 10 pcs |
| Tehniskās detaļas | |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 8715946674018 |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma platums | 105 mm |
| Iepakojuma dziļums | 26 mm |
| Iepakojuma augstums | 145 mm |
| Iepakojuma svars | 46 g |
| Iepakojuma tips | Blisters |