| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.primashopping.it |
ORIGINALE Epson Cartuccia d'inchiostro ciano C13T33624012 33 XL ~650 Pagine XL mod. C13T33624012 33 XL EAN 8715946600611 17995 EPSON | €19.02 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Oriģināls |
| Drukājamās krāsas | Tirkīzzils |
| Drukāšanas tehnoloģija | Printēšana ar strūklprinteri |
| Savietojamība | XP-530, XP-630, XP-635, XP-830 |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Krāsu tintes tilpums | 8,9 ml |
| Krāsu tintes lapu kopskaits | 650 lappuses |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes augstums | 160 cm |
| Daudzums uz paletes | 3000 pcs |
| Paletes platums (Apvienotā Karaliste) | 100 cm |
| Paletes garums (Apvienotā Karaliste) | 120 cm |
| Paletes augstums (Apvienotā Karaliste) | 160 cm |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 3700 pcs |
| Daudzums kārtā | 300 pcs |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 360 pcs |
| Minimālais pasūtījums | 10 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma platums | 120 mm |
| Iepakojuma dziļums | 26 mm |
| Iepakojuma augstums | 145 mm |
| Iepakojuma svars | 470 g |
| Iepakojuma tips | Blisters |