Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 2 m |
| USB versija | USB4 Gen 3x2 |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Savienotāja adapteris | Nē |
| Pastiprinātājs | Jā |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 40000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa tips | Apaļš kabelis |
| Plug and Play | Jā |
| Ātrā uzlāde | Jā |
| USB barošana līdz | 240 W |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Iebūvēta displeja | Nē |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 144 Hz |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| Pastiprināts uzlādes kabelis | Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Savienojamie produkti | Phones - Apple, Samsung, Huawei, LG, Motorola Laptops - Asus, Lenovo, Dell, Acer, Chromebook Displays, Monitors, TV's |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa diametrs | 5 mm |
| Svars | 92 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 145 mm |
| Iepakojuma dziļums | 145 mm |
| Iepakojuma augstums | 45 mm |
| Iepakojuma svars | 45 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas spriegums | 48 V |
| Ieejas strāva (maks.) | 5 A |
| Izejas spriegums | 48 V |
| Izvades strāva (maks.) | 5 A |
| Tehniskās detaļas | |
| Biodegradējošs iepakojums | Jā |
| Garantijas periods | 2 gads(i) |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas atbilstība | Jā |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums transportējamā kastē | 1 pcs |