Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Oriģināls |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Savietojamība | EPSON EPL-6200DT |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Melnā kārtridža izdrukājamo lappušu skaits | 6000 lappuses |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums kārtā | 18 pcs |
| Paletes garums (Apvienotā Karaliste) | 2,19 m |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 24 pcs |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 288 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Paletes platums | 120 cm |
| Paletes augstums | 100 cm |
| Daudzums uz paletes | 216 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma platums | 120 mm |
| Iepakojuma dziļums | 350 mm |
| Iepakojuma augstums | 170 mm |
| Iepakojuma svars | 671 g |