Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Tips | Oriģināls |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Zīmolu saderība | Epson |
| Savietojamība | AcuLaser M4000N |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Melnā kārtridža izdrukājamo lappušu skaits | 20000 lappuses |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 2,6 kg |
| Dimensijas (WxDxH) | 386 x 241 x 232 mm |
| Iepakojuma platums | 226 mm |
| Iepakojuma dziļums | 384 mm |
| Iepakojuma augstums | 238 mm |
| Iepakojuma svars | 2,49 g |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums kārtā | 16 pcs |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes augstums | 40,5 cm |
| Daudzums uz paletes | 48 pcs |
| Papildus informācija | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzerprintēšana |
| Krāsa | |
| Tonera kārtridžs | Imaging cartridge |