Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Tips | Oriģināls |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Zīmolu saderība | Epson |
| Savietojamība | C1100N, CX11NFC, CX11N, CX11NFCT, CX11NF, CX11NFT |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Tintes kārtridža tips | Augsta (XL) produktivitāte |
| Melnā kārtridža izdrukājamo lappušu skaits | 4000 lappuses |
| Izcelsmes valsts | Japāna |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 380 g |
| Dimensijas (WxDxH) | 336 x 85 x 85 mm |
| Iepakojuma platums | 85 mm |
| Iepakojuma dziļums | 336 mm |
| Iepakojuma augstums | 85 mm |
| Iepakojuma svars | 0,38 g |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 120 pcs |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 360 pcs |
| Paletes augstums (Apvienotā Karaliste) | 95 cm |
| Paletes garums (Apvienotā Karaliste) | 120 cm |
| Paletes platums (Apvienotā Karaliste) | 100 cm |
| Daudzums kārtā | 120 pcs |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes augstums | 95 cm |
| Daudzums uz paletes | 240 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 360 mm |
| Kastes garums (Master) | 380 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 475 mm |
| Daudzums Master kastē | 20 pcs |
| Papildus informācija | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzerprintēšana |