| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Tooner XEROX Everyday ™ Black Toner by compatible with HP 55A (CE255A/ CRG-324), Standard capacity | €84.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Saderība |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Zīmolu saderība | HP |
| Savietojamība | HP LaserJet P3015 |
| Padeves tips | Atsevišķa paka |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Melnā kārtridža izdrukājamo lappušu skaits | 6000 lappuses |
| OEM kods | CE255A/ CRG-324 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Papildus informācija | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzerprintēšana |
| Loģistiskie dati | |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | EAR99 |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma platums | 240 mm |
| Iepakojuma dziļums | 350 mm |
| Iepakojuma augstums | 155 mm |
| Iepakojuma svars | 1,7 kg |