| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Everyday Toner Noir compatible avec HP 504X (CE250X) | €64.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Saderība |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Zīmolu saderība | HP |
| Savietojamība | HP Color LaserJet CP3525|HP Color LaserJet CM3530 MFP |
| Padeves tips | Atsevišķa paka |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Melno kārtridžu skaits | 1 |
| Melnā kārtridža izdrukājamo lappušu skaits | 10500 lappuses |
| Nomaiņa priekš | HP CE250X |
| OEM kods | CE250X |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Papildus informācija | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzerprintēšana |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | EAR99 |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma platums | 240 mm |
| Iepakojuma dziļums | 360 mm |
| Iepakojuma augstums | 150 mm |
| Iepakojuma svars | 1,55 kg |