Ražotājs: Xerox
Modelis: 006R04277
EAN: 0095205067354
Xerox Everyday 006R04277 tonera kārtridžs ir augstas kvalitātes produkts, kas izstrādāts, lai nodrošinātu optimālu drukas rezultātu. Šis kārtridžs ir speciāli pielāgots un saderīgs ar printeri Okidata C610, kas nodrošina ideālu savietojamību un ērtu lietošanu.
Viena no izcilām šī produkta īpašībām ir drukājamā krāsa - tirkīzzila. Tas nodrošina spilgtus un dzīvīgi krāsu toņus, kas padara izdrukātās attēlus izcili vizuāli pievilcīgus.
Xerox Everyday 006R04277 tonera kārtridžs ir izstrādāts Nīderlandē, garantējot augstu kvalitāti un uzticamību. Tas ir arī pilnībā saderīgs ar OKI zīmolu, nodrošinot optimālu darbību un sniedzot izcilus drukas rezultātus.
Šis produkts ir aprīkots ar OEM kodu 44315307, kas dod papildu garantiju par oriģinalitāti un atbilstošumu produktam. Iepakojumā ir viens kārtridžs, kas nodrošina ērtu lietošanu un vienkāršu uzstādīšanu printerī. Melnā kārtridža izdrukājamo lappušu skaits ir 6000, kas apmierinās lietotāju vajadzības un sniegs ilgstošu izmantošanas laiku.
Iepakojums ir izturīgs un nodrošina optimālu aizsardzību produktam. Tas ir viegls un kompakts, ar svaru 553 grami un izmēriem 320 mm (dziļums), 110 mm (augstums) un 115 mm (platums).
Xerox Everyday 006R04277 tonera kārtridžam ir arī atbilstoši standartiem un kodiem: harmonizētās sistēmas (HS) kods - 84439990 un eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) - EAR99.
Uzlabojiet savu drukas pieredzi ar Xerox Everyday 006R04277 tonera kārtridžu, kas nodrošina augstas kvalitātes izdrukātus materiālus ar spilgtu un precīzu krāsu atveidojumu.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Tips | Saderība |
| Drukājamās krāsas | Tirkīzzils |
| Zīmolu saderība | OKI |
| Savietojamība | Okidata C610 |
| Padeves tips | Atsevišķa paka |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Melnā kārtridža izdrukājamo lappušu skaits | 6000 lappuses |
| OEM kods | 44315307 |
| Izcelsmes valsts | Nīderlande |
| Loģistiskie dati | |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | EAR99 |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma platums | 115 mm |
| Iepakojuma dziļums | 320 mm |
| Iepakojuma augstums | 110 mm |
| Iepakojuma svars | 553 g |