Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Tips | Oriģināls |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Zīmolu saderība | HP |
| Savietojamība | HP LaserJet 1010, 1015, 1018, 1020, 1022, 3015, 3020, 3030, 3050, 3052, 3055, M1005, M1319 |
| Skaits iepakojumā | 2 pcs |
| Melnā kārtridža izdrukājamo lappušu skaits | 4000 lappuses |
| OEM kods | Q2612AF |
| Pārstrādātā materiāla saturs procentos | 30 % |
| HP segments | Mājas |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 357 mm |
| Dziļums | 210 mm |
| Augstums | 134 mm |
| Svars | 1,4 kg |
| Iepakojuma platums | 357 mm |
| Iepakojuma dziļums | 210 mm |
| Iepakojuma augstums | 134 mm |
| Iepakojuma svars | 1,8 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Tehniskās detaļas | |
| Maksimālais sakrauto kastu skaits | 32 pcs |
| Galveno (ārējo) korpusu skaits paletes (ES) slānī | 11 pcs |
| Kastes saturs | 2 toner cartridges; Recycling guide |
| Papildus informācija | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzerprintēšana |
| Iepakojuma dimensijas (WxDxH) | 357 x 105 x 134 mm |
| Paletes dimensijas (W x D x H) | 1150 x 1000 x 1216 mm |
| Paletes izmērs (EU) | 1150 x 790 x 1087 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 80 % |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 40 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 7,5 - 32,5 °C |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes svars | 226.6 g |
| EUR paletes svars | 163.6 g |
| Kārtas uz paletes | 8 pcs |
| Kastu skaits kārtā | 14 pcs |
| Kastes uz paletes | 112 pcs |
| Daudzums uz paletes | 112 pcs |
| Eiropalete, daudzums | 77 pcs |