Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Tips | Oriģināls |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Zīmolu saderība | HP |
| Savietojamība | HP LaserJet M1120/M1522/P1505 |
| Skaits iepakojumā | 2 pcs |
| Melnā kārtridža izdrukājamo lappušu skaits | 4000 lappuses |
| OEM kods | CB436AF |
| Pārstrādātā materiāla saturs procentos | 27 % |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| HP segments | Bizness |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 375 mm |
| Dziļums | 226 mm |
| Augstums | 125 mm |
| Svars | 1,58 kg |
| Iepakojuma platums | 375 mm |
| Iepakojuma dziļums | 226 mm |
| Iepakojuma augstums | 125 mm |
| Iepakojuma svars | 1,66 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Tehniskās detaļas | |
| Maksimālais sakrauto kastu skaits | 36 pcs |
| Galveno (ārējo) korpusu skaits paletes (ES) slānī | 10 pcs |
| Kastes saturs | 2 toner cartridges; Recycling guide |
| Papildus informācija | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzerprintēšana |
| Paletes dimensijas (W x D x H) | 1156 x 990 x 1269 mm |
| Paletes izmērs (EU) | 1156 x 760 x 1149 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 80 % |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 40 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 30 °C |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes svars | 214,7 g |
| EUR paletes svars | 153,3 g |
| Kārtas uz paletes | 9 pcs |
| Kastu skaits kārtā | 13 pcs |
| Kastes uz paletes | 117 pcs |
| Daudzums uz paletes | 117 pcs |
| Eiropalete, daudzums | 80 pcs |