| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Toner Cartridge | €165.20 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Oriģināls |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Savietojamība | P2035 |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Melnā kārtridža izdrukājamo lappušu skaits | 2300 lappuses |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 50 - 90,5 °F |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 1 kg |
| Dimensijas (WxDxH) | 343,9 x 109 x 205 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 32,5 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 80 % |
| Papildus informācija | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzerprintēšana |
| Krāsa | |
| Svars (angļu mērvienībās) | 0,998 kg |