| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Toner Lexmark 12A7460 5.000 Seiten | €237.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Oriģināls |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Zīmolu saderība | Lexmark |
| Savietojamība | T630, T632, T634 |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Melnā kārtridža izdrukājamo lappušu skaits | 5000 lappuses |
| Kārtridžu atgriešana un otrreizēja pārstrāde | |
| Papildus informācija | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzerprintēšana |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma platums | 400 mm |
| Iepakojuma dziļums | 162 mm |
| Iepakojuma augstums | 300 mm |
| Iepakojuma svars | 2,1 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes svars | 163 kg |