| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Toner Yellow High Capacity | €365.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Oriģināls |
| Drukājamās krāsas | Dzeltens |
| Zīmolu saderība | Lexmark |
| Savietojamība | X544dn, X544dtn, X544n, X543dn, X544dw, X546dtn, X548dte, X548de, C544dn, C544dtn, C544dw, C544n, C543dn, C540n, C546dtn |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Krāsainā kārtridža izdrukājamo lappušu skaits | 2000 lappuses |
| Kārtridžu atgriešana un otrreizēja pārstrāde | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Paletes svars | 292,1 kg |
| EUR paletes svars | 170,2 kg |
| Daudzums uz paletes | 1080 pcs |
| Eiropalete, daudzums | 720 pcs |
| Papildus informācija | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzerprintēšana |
| Krāsa | |
| Paletes dimensijas (W x D x H) | 1219 x 1016 x 1270 mm |
| Kastes vai oriģinālā kartona dimensijas (W x D x H) | 319 x 296 x 379 mm |
| Bruto svars ārējai kastei | 6,99 kg |
| Arhivētas glabāšana ilgums | 2 gads(i) |
| Bruto svars (ārējā kaste) | 6,98 kg |
| Paletes svars | 267,1 kg |
| Paletes dimensijas (W x D x H) | 1219,2 x 1016 x 1270 mm |
| Iepakojuma dimensijas (W x D x H) | 141 x 102,1 x 72,1 mm |
| Iepakojuma svars | 0,214 kg |
| Daudzums, ārējā kaste | 30 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma platums | 141 mm |
| Iepakojuma dziļums | 102 mm |
| Iepakojuma augstums | 72 mm |
| Iepakojuma svars | 214,3 g |