Ražotājs: Lexmark
Modelis: X463H11G
EAN: 0734646317535
Lexmark X463, X464, X466 High Yield Return Program Toner Cartridge. Melnā kārtridža izdrukājamo lappušu skaits: 9000 lappuses, Drukājamās krāsas: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
RETURN PROGRAM TONER CARTRIDGE | €290.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Oriģināls |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Melnā kārtridža izdrukājamo lappušu skaits | 9000 lappuses |
| Kārtridžu atgriešana un otrreizēja pārstrāde | |
| Aptuvenais lappušu apjoms (A4, melnbalts, ISO/IEC 19752) | 9000 lappuses |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Paletes svars | 132 kg |
| Daudzums uz paletes | 126 pcs |
| Papildus informācija | |
| Iepakojuma dimensijas (WxDxH) | 399 x 137 x 181 mm |
| Krāsa | |
| Paletes dimensijas (W x D x H) | 1016 x 1219 x 1213 mm |
| Arhivētas glabāšana ilgums | 2 gads(i) |
| Iepakojuma dimensijas (W x D x H) | 398,8 x 137,2 x 180,3 mm |
| Paletes dimensijas (W x D x H) | 1016 x 1219,2 x 1213,1 mm |
| Paletes svars | 132 kg |