| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Corporate Toner Cartridge | €769.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Oriģināls |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Savietojamība | Lexmark X644e/X646e/X646dte/X646ef |
| Melnā kārtridža izdrukājamo lappušu skaits | 32000 lappuses |
| Papildus informācija | |
| Krāsa | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzerprintēšana |
| Iepakojuma dimensijas (WxDxH) | 400 x 162 x 300 mm |
| Produkta krāsa | Melns |
| Iepakojuma dimensijas (W x D x H) | 400,1 x 162,1 x 300,2 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma svars | 2,7 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 70 pcs |