| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
LEXMARK | €654.48 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Oriģināls |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Savietojamība | Lexmark X651de (16M1657), Lexmark X652de (16M1650), Lexmark X654de (16M1651), Lexmark X656de MFP (16M1822), Lexmark X656dte (16M1652), Lexmark X658dfe (16M1653), Lexmark X658dme (16M1654), Lexmark X658dtfe (16M1655), Lexmark X658dtme (16M1656). |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Melnā kārtridža izdrukājamo lappušu skaits | 25000 lappuses |
| Svars&dimensijas | |
| Dimensijas (WxDxH) | 400 x 300 x 162 mm |
| Iepakojuma svars | 2,69 kg |
| Papildus informācija | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzerprintēšana |
| Arhivētas glabāšana ilgums | 2 gads(i) |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Paletes svars | 205 kg |
| EUR paletes svars | 129 kg |
| Daudzums uz paletes | 70 pcs |
| Eiropalete, daudzums | 42 pcs |