| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
LEXMARK X792 | €926.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Oriģināls |
| Drukājamās krāsas | Tirkīzzils |
| Savietojamība | Lexmark X792de Lexmark X792dte Lexmark X792dtfe Lexmark X792dtme Lexmark X792dtpe Lexmark X792dtse |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Krāsainā kārtridža izdrukājamo lappušu skaits | 20000 lappuses |
| Drukājamā materiāla glabāšanas ilgums | 2 gads(i) |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Melns, Zils |
| Krāsa | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzerprintēšana |
| Iepakojuma dimensijas (WxDxH) | 200 x 485 x 295 mm |
| Iepakojuma svars | 2,72 kg |
| Iepakojuma dimensijas (W x D x H) | 199,9 x 484,9 x 294,9 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma svars | 2,72 kg |