Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Tips | Oriģināls |
| Drukājamās krāsas | Tirkīzzils |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Samsung ProXpress SL-C3010ND Color Samsung ProXpress SL-C3060FR Color |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Krāsainā kārtridža izdrukājamo lappušu skaits | 5000 lappuses |
| HP segments | Mazā / vidējā uzņēmējdarbība |
| Papildus informācija | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzerprintēšana |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma platums | 375 mm |
| Iepakojuma dziļums | 137 mm |
| Iepakojuma augstums | 112 mm |
| Iepakojuma svars | 1 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Kastes saturs | Toner cartridge |