| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
SAMSUNG BLACK TONER CLP-320/325/CLX-3185 | €122.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Oriģināls |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | CLP-320, CLP-325, CLX-3185 |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Melnā kārtridža izdrukājamo lappušu skaits | 1500 lappuses |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 510 g |
| Iepakojuma platums | 363 mm |
| Iepakojuma dziļums | 73 mm |
| Iepakojuma augstums | 183 mm |
| Iepakojuma svars | 1,23 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Papildus informācija | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzerprintēšana |
| Iepakojuma taras svars | 180 g |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes platums | 140,7 cm |
| Paletes garums | 77,4 cm |
| Paletes augstums | 197,9 cm |
| Oriģinālās kastes platums | 309 mm |
| Kastes garums (Master) | 381 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 465 mm |
| Kastes svars (Master) | 4,92 kg |
| Master kartona kārbas svars | 490 g |
| Daudzums Master kastē | 4 pcs |