Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Oriģināls |
| Drukājamās krāsas | Dzeltens |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | MultiXpress CLX-8385ND |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Tintes kārtridža tips | Standarta produktivitāte |
| Krāsainā kārtridža izdrukājamo lappušu skaits | 15000 lappuses |
| Produkta krāsa | Balts, Dzeltens |
| Papildus informācija | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzerprintēšana |
| Iepakojuma taras svars | 220 g |
| Paletes dimensijas (W x D x H) | 1380 x 1024 x 120 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Palešu uz intermodālo konteineru skaits (20ft) | 8 pcs |
| Palešu uz intermodālo konteineru skaits (40ft) | 16 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 460 mm |
| Kastes garums (Master) | 256 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 287 mm |
| Kastes svars (Master) | 4,18 kg |
| Master kartona kārbas svars | 800 g |
| Daudzums Master kastē | 4 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma platums | 446 mm |
| Iepakojuma dziļums | 117 mm |
| Iepakojuma augstums | 133 mm |
| Iepakojuma svars | 759 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |