| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Samsung MLT-R309 tonera kārtridžs Oriģināls Melns | €179.40 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Oriģināls |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Savietojamība | ML-5510N/5510ND/6510ND |
| Melnā kārtridža izdrukājamo lappušu skaits | 80000 lappuses |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 2,56 kg |
| Iepakojuma svars | 3,11 kg |
| Papildus informācija | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzerprintēšana |
| Iepakojuma dimensijas (WxDxH) | 580 x 430 x 271 mm |