| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Toner Samsung SCX-D4725A | €80.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Oriģināls |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | SCX-4725FN |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Melnā kārtridža izdrukājamo lappušu skaits | 3000 lappuses |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 325 mm |
| Dziļums | 150 mm |
| Augstums | 118 mm |
| Svars | 800 g |
| Iepakojuma platums | 340 mm |
| Iepakojuma dziļums | 320 mm |
| Iepakojuma augstums | 252 mm |
| Iepakojuma svars | 1,04 kg |
| Papildus informācija | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzerprintēšana |