| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
Xerox toner za WC 3210/3220 (4.100 str.) | €145.81 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Oriģināls |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Melnā kārtridža izdrukājamo lappušu skaits | 4100 lappuses |
| Izcelsmes valsts | Nīderlande |
| Papildus informācija | |
| Krāsa | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzerprintēšana |
| Iepakojuma garums | 370 m |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma platums | 300 mm |
| Iepakojuma augstums | 120000 mm |
| Iepakojuma svars | 1,43 kg |