Ražotājs: Ariete
Modelis: 00C014900AR0
EAN: 8003705117976
Ariete 0149. Šķēļu skaits: 2 šķēle (-s), Produkta krāsa: Sarkans, Kontroles tips: Pogas, Līmenis, Rotējošs. Jauda: 815 W. Platums: 290 mm, Dziļums: 190 mm, Augstums: 210 mm. Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas, HC): 3264 pcs, Kastes uz paletes: 72 pcs, Kastes svars (Master): 10,2 kg. Iepakojuma svars: 2,37 kg
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 2 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Sarkans |
| Kontroles tips | Pogas, Līmenis, Rotējošs |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | Jā |
| Brūnuma līmeņu skaits | 6 |
| Elektroniska brūnuma pakāpes kontrole | Nē |
| Garas ielikšanas spraugas | Nē |
| Slotu skaits | 2 |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | Jā |
| Noņemams drupatu trauks | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās | Jā |
| Siltuma saglabāšanas funkcija | Nē |
| Drupatu paplāte | Jā |
| Atkausēšanas funkcija | Jā |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | Jā |
| Auklas uzglabāšana | Jā |
| Automātisks pacelšanas mehānisms | Jā |
| Sertifikācija | CE |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 815 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 290 mm |
| Dziļums | 190 mm |
| Augstums | 210 mm |
| Svars | 1,66 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas, HC) | 3264 pcs |
| Kastes uz paletes | 72 pcs |
| Kastes svars (Master) | 10,2 kg |
| Daudzums Master kastē | 4 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 2,37 kg |