Ražotājs: Bosch
Modelis: TAT3A111
EAN: 4242005371815
Bosch TAT3A111. Šķēļu skaits: 2 šķēle (-s), Produkta krāsa: Balts, Apvalka materiāls: Plastmasa. Jauda: 800 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Platums: 310 mm, Dziļums: 160 mm, Augstums: 190 mm. Iepakojuma platums: 203 mm, Iepakojuma dziļums: 343 mm, Iepakojuma augstums: 223 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Bosch röster TAT 3A111 VALGE | €42.53 |
|
mts.ee |
Bosch TAT3A111 röster 2 viil(ud) 800 W Valge | €46.32 |
|
www.ox.ee |
Bosch TAT 3A111 CompactClass white | €47.70 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 2 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Balts |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Kontroles tips | Pogas, Rotējošs |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | |
| Brūnuma līmeņu skaits | 7 |
| Elektroniska brūnuma pakāpes kontrole | |
| Slotu skaits | 2 |
| Augstas pacelšanas mehānisms | |
| Noņemams drupatu trauks | |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | |
| Atkausēšanas funkcija | |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | |
| Auklas uzglabāšana | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 800 W |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Kontakdakšas veids | Tips F |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 310 mm |
| Dziļums | 160 mm |
| Augstums | 190 mm |
| Svars | 1,2 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 203 mm |
| Iepakojuma dziļums | 343 mm |
| Iepakojuma augstums | 223 mm |
| Iepakojuma svars | 1,8 kg |