Ražotājs: Princess
Modelis: 01.142360.01.001
EAN: 8713016100986
Princess 142360. Šķēļu skaits: 2 šķēle (-s), Produkta krāsa: Melns, Sudrabs, Apvalka materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 920 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 230 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Auklas garums: 0,75 m
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Princess 142360 2 viil(ud) 920 W Must, Hõbe | €98.43 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 2 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Apvalka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Kontroles tips | Līmenis, Rotējošs |
| Sildīšanas plaukts | |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | |
| Brūnuma līmeņu skaits | 7 |
| Slotu skaits | 2 |
| Sildelementu skaits | 2 |
| Trauksmei gatavs | |
| Aukstās sienas novietojums | |
| Automātiskā izslēgšanās | |
| Nesakarstošs rokturis | |
| Noņemams drupatu trauks | |
| Augstas pacelšanas mehānisms | |
| Auklas uzglabāšana | |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | |
| Neslīdoša pamatne | |
| Atkausēšanas funkcija | |
| Indukcijas gaisma | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 920 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 230 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Kontakdakšas veids | Type F (CEE 7/4) |
| Svars&dimensijas | |
| Auklas garums | 0,75 m |