Ražotājs: Princess
Modelis: 01.142401.01.001
EAN: 8712836961005
Princess 142401. Šķēļu skaits: 2 šķēle (-s), Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds, Apvalka materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 1050 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 230 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 / 60 Hz. Auklas garums: 0,75 m
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Princess 142401 2 viil(ud) 1050 W Roostevaba teras | €76.95 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 2 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Apvalka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Kontroles tips | Pogas, Rotējošs |
| Sildīšanas plaukts | |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | |
| Brūnuma līmeņu skaits | 7 |
| Garas ielikšanas spraugas | |
| Slotu skaits | 1 |
| Siltuma saglabāšanas funkcija | |
| Sildelementu skaits | 2 |
| Automātiskā izslēgšanās | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Nesakarstošs rokturis | |
| Noņemams drupatu trauks | |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | |
| Atkausēšanas funkcija | |
| Indukcijas gaisma | |
| Auklas uzglabāšana | |
| Drupatu paplāte | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1050 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 230 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 / 60 Hz |
| Kontakdakšas veids | Type F (CEE 7/4) |
| Svars&dimensijas | |
| Auklas garums | 0,75 m |