Ražotājs: WMF
Modelis: 61.3022.5008
EAN: 4211129138628
WMF Bueno Pro 61.3022.5008. Produkta krāsa: Melns, Nerūsējošs tērauds, Apvalka materiāls: Plastmasa, Nerūsējošs tērauds, Kontroles tips: Rotējošs. Platums: 184 mm, Dziļums: 390 mm, Augstums: 195 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
WMF Bueno Pro 61.3022.5008 röster 6 Must, Roostevaba teras | €138.75 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns, Nerūsējošs tērauds |
| Apvalka materiāls | Plastmasa, Nerūsējošs tērauds |
| Kontroles tips | Rotējošs |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | |
| Brūnuma līmeņu skaits | 6 |
| Garas ielikšanas spraugas | |
| Slotu skaits | 2 |
| Noņemams drupatu trauks | |
| Drupatu paplāte | |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | |
| Siltuma saglabāšanas funkcija | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 184 mm |
| Dziļums | 390 mm |
| Augstums | 195 mm |